РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКИХ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ВЈЕРОНАУКЕ ШК. 2014/2015

Штампа
Датум објављивања Аутор che

ЕПАРХИЈА БАЊАЛУЧКА

 

Школа домаћин епархијског такмичења jeОШ „Јован Јовановић Змај“ Србац

 

Ред.

бр.

Општина

Име и презиме ученика

Основна школа и мјесто

Вјерочитељ

Број

бодова

1.

Лакташи

Милица Савић

„Младен Стојановић“ Лакташи

Данко Малешевић

100

2.

Кнежево

Николина Бекић

„Доситеј Обрадовић“ Кнежево

о.  Станко Лакетић

98

3.

Лакташи

Михаела Илић

„Десанка Максимовић“ Трн

о. Слободан Врховац

98

4.

Костајница

Марија Ђаковић

„Петар Мећава“ Костајница

o. Петар Макарић

96

5.

Бања Лука

Марко Вучић

„Алекса Шантић“ Бања Лука

Благоја Ђукић

95

6.

Челинац

Исидора Гојковић

„Новак Пивашевић“ Стара Дубрава

о. Мићо Гојковић

95

7.

Котор Варош

Јована Мијић

„Свети Сава“ Котор Варош

Драго Велеушић

94

8.

Бања Лука

Милица Васић

„Јован Дучић“Залужани

о. Данијел Ружичић

93

9.

Челинац

Адријана Мазур

„Новак Пивашевић“ Стара Дубрава

о. Мићо Гојковић

92

10.

Градишка

Алекса Кривошија

„Козарска дјеца“Градишка

Ненад Пећо

91

11.

Кнежево

Јована Макарић

„Доситеј Обрадовић“ Кнежево

о. Станко Лакетић

91

12.

Мркоњић Град

Живодраг Пејић

„Бранко Ћопић“ Бјелајце

о. Добрица Тепић

90

13.

Прњавор

Дајана Липотановић

„Никола Тесла“ Прњавор

о. Радислав Нунић

84

14.

Србац

Стефан Савић

„ Јован Јовановић Змај“ Србац

о. Славиша Топић

82

15.

Козарска Дубица

Емилија Медић

„Мајка Кнежопољка“  Кнежица

о. Жељко Јевђенић

79

16.

Приједор

Марија Пешевић

„Десанка Максимовић“ Приједор

Илија Башић

79

17.

Нови Град

Катарина Плавшић

„Свети Сава“ Нови Град

о. Златко Јусуповић

78

 

ЕПАРХИЈА БИХАЋКО-ПЕТРОВАЧКА

 

Школа домаћин епархијског такмичења је ОШ „Дринић“Дринић.

 

 

Ред.

бр.

Општина

Име и презиме ученика

Основна школа и мјесто

Вјерочитељ

Број

бодова

1.

Шипово

Николина Пено

„Немања Влатковић“ Шипово

Недељко Јакшић

77

2.

Оштра Лука

Вања Ћулибрк

„Петар Шкундрић“ Будимлића Јапра

о. Миладин Тешановић

56

3.

Оштра Лука

Борка Ољача

„Јосиф Панчић“ Козица

о. Невен Маринковић

56

4.

Дринић

Алекса Ковачевић

Дринић“Дринић

o. Никола Аркула

55

5.

Рибник

Дарко Ступар

„Петар Кочић“ Ситница

о. Бошко Максимовић

33

 

 

МИТРОПОЛИЈА ДАБРОБОСАНСКА

 

Школа домаћин епархијског такмичења је ОШ „Алекса Шантић“ Војковићи.

 

 

Ред.

бр.

Општина

Име и презиме ученика

Основна школа и мјесто

Вјерочитељ

Број

бодова

1.

Пале

Хелена Копривица

„Србија“ Пале

Немања Васиљевић

93

2.

Чајниче

Наташа Танасковић

„Јован Дучић“Чајниче

о. ђ. Максимовић Младен

93

3.

Соколац

Тамара Беатовић

„Соколац“ Соколац

Томислав Пајевић

92

4.

Фоча

Јасна Соколовић

„Веселин Маслеша“ Фоча

Ранко Ковач

89

5.

Калиновик

Крсто Бозало

„Љутица Богдан“ Калиновик

Срђан Лаловић

88

6.

Вишеград

Владе Пецикоза

„Вук Караџић“ Вишеград

Бране Кузмановић

87

7.

Ист. Н. Сарајево

Филип Лаловић

„Свети Сава“ Источно Н. Сарајево

Милош Драшковић

87

8.

Рудо

Богдан Јовановић

„Рудо“ Рудо

Славица  Шимшић

85

9.

Рогатица

Сара  Нинковић

„Свети Сава“ Рогатица

Петрислав Рајак

84

10.

Источна Илиџа

Милица Сикима

„Алекса Шантић“ Источна Илиџа

Драгана Ковач

81

 

 

ЕПАРХИЈА ЗАХУМСКО-ХЕРЦЕГОВАЧКА И ПРИМОРСКА

 

Школа домаћин епархијског такмичења је ОШ „Петар II Петровић Његош“ Билећа.

 

 

Ред.

бр.

Општина

Име и презиме ученика

Основа школа и мјесто

Вјерочитељ

Број

бодова

1.

Требиње

Анђела Вучковић

„Вук Караџић“ Требиње

Жанела Пажин

95

2.

Љубиње

Марија Круљ

„Свети Сава“ Љубиње

Александар Гајић

89

3.

Невесиње

Николина Таминџија

„Ристо Пророковић“ Невесиње

Драго Миловић

88

4.

Берковићи

Николина Милошевић

„Његош“ Берковићи

Миљан Лукета

79

5.

Билећа

Страхиња Илић

„Петар II Петровић Његош“ Билећа

Вања Шуловић

79

6.

Гацко

Уна Вуковић

„Свети Сава“ Гацко

Славко Лаловић

78

 

 

ЕПАРХИЈА ЗВОРНИЧКО-ТУЗЛАНСКА

Школа домаћин епархијског такмичења је ОШ „Свети Сава“ Горње Црњелово.

 

Ред.

бр.

Општина

Име и презиме ученика

Основна школа и мјесто

Вјерочитељ

Број

бодова

1.

Дервента

Андреа Станић

„Никола Тесла“ Дервента

o. Славољуб Тривић

100

2.

Шамац

Јована Пурић

„Обудовац“ Обудовац

о. Драган Тодоровић

100

3.

Бијељина

Андреа Тривунић

„Јован Дучић“ Бијељина

о. ђакон Бојана Чечар

97

4.

Братунац

Наталија Ђурић

„Петар Кочић“ Кравица

o. Ненад Ђурић

97

5.

Добој

Саша Спасојевић

„Свети Сава“ Добој

хаџи Драган Нинковић

96

6.

Станари

Татјана Зеленковић

„Десанка Максимовић“ Станари

Раде Танацковић

96

7.

Бијељина

Јован Ковачевић

„Петар П. Његош“ Велика Обарска

Илија Јовић

95

8.

Доњи Жабар

Зорица Стојишић

„Доњи Жабар“ Доњи Жабар

о. Зоран Илић

94

9.

Петрово

Теодора Ристић

„Вук Караџић“ Петрово

о. Никола Пекић

94

10.

Теслић

Анђела Алексић

„Вук Караџић“ Теслић

Милош Симић

94

11.

Бијељина

Милица Спасојевић

„Свети Сава“ Бијељина

Милена Миловановић

93

12.

Бијељина

Јелена Ђокић

„Кнез Иво од Семберије“ Бијељина

Данијел Васић

92

13.

Бијељина

Сара Стојановић

„Кнез Иво од Семберије“ Бијељина

Дарко Алексић

91

14.

Добој

Миа Васиљевић

„Свети Сава“ Добој

хаџи Драган Нинковић

91

15.

Бијељина

Маја Бобар

„Дворови“ Дворови

Велислав Мишура

90

16.

Бијељина

Емилија Лазић

„Свети Сава“ Бијељина

Станислава Станчић

90

17.

Теслић

Ксенија Готовац

„Вук Караџић“ Теслић

Милош Симић

90

18.

Зворник

Данијела Манојловић

„Никола Тесла“ Пилица

о. Дарко Перић

89

19.

Хан Пијесак

Немања Терзић

„Милан И. Чича Шумадиски“ Х. Пијесак

о. Бранко Брежанчић

87

20.

Пелагићево

Богдан Стојчевић

„Васо Пелагић“ Пелагићево

о. Миодраг Каиновић

86

21.

Брод

Стефан Петровић

„Свети Сава“ Брод

Горан Марјановић

84

22.

Лопаре

Марина Поповић

„Вељко Чубриловић“ Прибој

о. ђ. Синиша Пајкановић

84

23.

Сребереница

Теодора Јовановић

„Коста Тодоровић“ Скелани

о. Стефан Ераковић

84

24.

Угљевик

Божана Василић

,,Алекса Шантић” Угљевик

Мићо Пајић

82

25.

Власеница

Милош Павловић

„Вук Караџић“ Власеница

о. Владимир Радоњић

80

26.

Модрича

Моника Перановић

„ Сутјеска“ Модрича

о. Ђоко Лазић

80

27.

Милићи

Анђела Мотика

„Алекса Јакшић“ Милићи

о. Душко Глигић

80

28.

Шековићи

Катарина Милић

„Јован Дучић“ Шековићи

Срђан Пухалац

67

29.

Oсмаци

Анђело Јокић

„Алекса Шантић“ Осмаци

o.Жељко Божић

64

30.

Брчко

Марија Михајловић

„Друга основна школа“ Брчко

о. ђ. Кристијан Ђокић

-

31.

Брчко

Божидар Илић

„Прва основна школа“ Брчко

о. Александар Михјловић

-

32.

Брчко

Јована Ћирковић

„Друга основна школа“ Брчко

о. ђ. Кристијан Ђокић

-

33.

Брчко

Стефан Симић

„Прва основна школа“ Брчко

о. Александар Михјловић

-

34.

Брчко

Славен Мирић

„Прва основна школа“ Брчко

о. ђ. Жељко Алексић

-

35.

Брчко

Анђела Симић

„Друга основна школа“ Брчко

о. ђ. Драган Поповић

-

36.

Брчко

Лазар Пекић

„Прва основна школа“ Брчко

о. Александар Михјловић

-

 

Tuesday the 17th. Affiliate Marketing.